המדריכים האחרונים שלנו

תיקון תריסים עשה זאת בעצמך

התריסים משמשים תפקיד מאד משמעותי בבית, הם אלו שמאפשרים לנו פרטיות וחושך ברגעים שצריך ואור טבעי ואוורור ברגעים אחרים, אך התריסים שהם מנגנון די פשוט בדרך כלל לעיתים קרובות נתקעים, נשברים או פשוט לא עובדים… קיבצנו עבורכם מספר תקלות שמצריכות תיקון תריסים ואיך לעשות זאת בעצמך, אם החלטתם שאין ברצונכם ללכלך ידיים ולבזבז זמן רב ויקר בתיקון של תריסים תוכלו להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע מיומן במחיר עממי ולא יקר.

בעל מקצוע בתחום של תיקון תריסים ניתן למצוא בכתובת הבאה: http://www.b144.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D/

תיקון תריסים לבד

לפני שמתקנים את התריסים צריך קודם כל לאבחן את הבעיה שמונעת מהם לעבוד, לפניכם מספר בעיות העלולות לקרות לתריסים ותגובות שצריך לעשות.

  • תריסים שבורים – במידה ויש תריסים שבורים בחלון תאלצו לרכוש תריסים זהים ופשוט מאד להחליף אותם על ידי הוצאת החלון החוצה והכנסתם בזווית אל תוך החורים המיועדים.
  • תריס תקוע – פעמים רבות תריסים תקועים נובעים מכך שהפינים מהברזל החלידו מעט עם השנים ויש צורך לשמן אותם מעט.
  • תריסים רופפים – אם התריסים שלכם רופפים ולא יציבים יש צורך לבדוק האם הפינים של התריס השתחררו באחד מהצדדים אם לא יש לבדוק האם יש שבר שגורם לפינים לצאת החוצה מהמסגרת שלהם. ככה או ככה יש להחליף את התריס או את המסגרת ותצטרכו למצוא תחליף זהה באחת מחנויות האספקה השונות.

תיקון תריסים לבד בבית הוא פעולה לא קשה ולא טכנית מידי שהרבה מאתנו יכולים לעשות לבד, בדקו את המצב וראו אם גם בסיטואציה שלכם אפשר לתקן את התריסים לבד ולהימנע מלקרוא לבעל מקצוע שיגבה כסף על שירותיו ועל הזמן שהוא בודק את הנזק לתריסים שלכם.