המדריכים האחרונים שלנו

שפץ זאת בעצמך – חידוש חדר האמבטיה עם אריחים מצוירים

שיפוץ בית במו ידיכם הוא מהלך יעיל וחסכוני. חיסכון במשאבים הוא תנאי נדרש ולא אחת הכרחי על מנת לשדרג, להעשיר ולהעצים את הבית שלכם ולהפוך אותו לאזור הנוחות האולטימטיבי של דייריו. תבונת כפיים היא תכונה שתוכלו להפיק ממנה רווח ותועלת ולו רק בשל  החיסכון בשני משאבים יקרים ביותר לכל אדם- זמן וכסף.

עשה זאת בעצמך אינו ציווי אלא הצעה. המלצה. ניתן לקבל רעיונות רבים ב -לדוגמה – מרכז הבית Center  Houseאנשים רבים משפצים את מתחמי הבית השונים במו ידיהם.  אחד המקומות שמהווים את האזור האישי והאינטימי ביותר בבית, חדר האמבטיה, הוא כר פורה ונרחב לעיצוב הטבוע בחותם טעם אישי.

אריחים מצוירים מגרניט פורצלן לשדרוג של חדר האמבטיה

אריחים מצוירים מוסיפים צבע וחיים לחדר האמבטיה ומנעימים את השהייה בו. ההיצע עשיר ומגוון, כך שניתן לבחור מתוך מבחר גדול ביותר של אריחי ריצוף גרניט פורצלן ססגוניים. בכלל- החלפת חיפוי היא אחד הדברים המשרים בבית המשופץ תחושה של כניסה לבית חדש.

אפשר לחפות את קירות האמבטיה בסוגים אחדים של אריחים מצוירים ובכך ליצור פסיפס מגוון וססגוני. ניתן לקבל עצות, מידע וטיפים מועילים לשיפוץ בכלל וחידוש חזותו של חדר האמבטיה עם אריחי גרניט פורצלן בפרט, על ידי אריחים מצוירים בכל מיני צבעים. ניתן לבצע את החיפוי על הקירות הקיימים. אין הכרח בשבירתם כדי ליצור קירות ע חזות חדשה.

באמצעות האתר תוכלו לבצע  "הפריה עצמית" רעיונות שונים לשיפוץ במו ידיכם, מה שיחסוך לכם כאמור זמן (ודאי את זמן ההמתנה להגעתו של השיפוצניק), יאפשר לכם בחירה נכונה ומותאמת בדיוק לטעם האישי וכך, בתוך זמן קצר בלבד, תקבלו אמבטיה בעלת מראה חדש ויפה.

שינוי גם בחדר הילדים

אריחים מצוירים הם פתרון מצוין להעשרת המראה לא רק בחדר האמבטיה אלא גם בחדר הילדים. אריחים רחיצים, קלים מאוד לניקוי, לא סופחים כתמים, לא מחייבים  תחזוקה מיוחדת, מוסיפים צבע ושמחה בחדר הילדים. חשוב ומומלץ לאפשר לילדים לבחור אריחים מצוירים על פי טעמם, שהרי החדר שלהם הוא לא רק אזור הנוחות שלהם, אלא מקום שאמור להשרות עליהן תחושה של הגנה וביטחון, להקרין יופי.

בכל מקום שבו תבחרו לחפות קירות בשיטת שפץ זאת בעצמך תוכלו לשנות, לשפר, לשדרג, להעשיר ולהעצים את המראה שלו. השינוי החזותי באמצעות החיפוי יכול להפתיע אתכם, הדיירים, ואת האורחים. שיפוץ לא כרוך בהכרח בשבירת קירות, באי נוחות ובבלגאן. לפעמים שינוי מושג באמצעות חיפוי פשוט וקל. תתחדשו!