המדריכים האחרונים שלנו

עיצובים שונים של מערכות ישיבה

הגיע הזמן לבחור על מה תשבו

בחירת מערכות ישיבה לסלון או לכל מקום אחר בבית בו אתם רוצים ליצור פינה נחמדה לשבת עם אורחים כדי לדבר או לשתות קפה ביחד היא בחירה שצריכה להיעשות בשיקול עם נתונים רבים. מערכות הישיבה צריכות להיות מעוצבות מאוד אך גם מתאימות לעיצוב הקיים בבית ולאווירה שאנו רוצים לשדר. יחד עם זאת, מערכת ישיבה איכותית היא גם מערכת שנוח לשבת עליה ומצד שני קל מאוד לתחזק אותה כך שלא ניקלע לבעיות בכל פעם שהילדים שופכים מעט מיץ פטל על הספות. למערכות ישיבה מעוצבות יש מגוון רחב מאוד וכיום סביר להניח שבמהרה תמצאו כמה אפשרויות שמוצאות חן בעיניכם ומהן תבחרו את המתאימה ביותר, גם משיקולי תקציב.

עיצובים שונים של מערכות ישיבה

  • מערכות ישיבה מעוצבות מגיעות במגוון רחב של צבעים ועיצובים אך לפני שתבחרו את מה שמתאים לכם ואת מה שנוח לכם, תתאימו אותה למקום אליו המערכת מיועדת. אם יש לכם סלון גדול אתם צריכים לרכוש מערכות ישיבה לפי המיקום בו היא תהיה. יש סלון פינתי, יש סלון שנמצא באמצע, יש סלון שיוצר חצי סהר מול הטלוויזיה ויש סלון שמשלים ריבוע אחד מושלם כשכולם יושבים מסביב לשולחן. כדי לא להתרשם ממערכות ישיבה שבסוף לא יתאימו לצורת הסלון תצמצמו את האפשרויות לפי שלב זה תחילה.
  • אחרי שבחרתם סוג מערכות ישיבה מעוצבות לפי כמות הפריטים במערכת, 3 ספות או 2 ספות, סלון פינתי או מרכזי ועוד, הגיע הזמן להתרכז בעיצוב עצמו. ראשית, בחירת הצבעים צריכה להיות בראש מעיינכם. אמנם חשוב מאוד לבחור חומרים מתאימים אך הצבעים הם אלו שמגיעים לעין שלכם ויוצרים את ההרמוניה שאתם רוצים לקבל. חשוב מאוד להתאים את הצבע בצורה מושלמת כך שלא תהיה ניגודיות קיצונית ולזכור שהסלון שלכם מורכב מעוד פריטים כמו מנורות, שטיחים, שידה ו-ויטרינות ולכן הצבע חייב להיות בגוון דומה.

מערכות ישיבה מעוצבות ואיכותיות

מערכות ישיבה זולות ניתן למצוא במחירים מאוד נמוכים בימינו בעיקר אם תתפשרו על האיכות. אם אתם רוצים קנייה בטוחה וכדאית אל תתרכזו רק בעיצוב ותתפתו למחירים נמוכים אלא בדקו את האיכות של הסלון, בדקו האם מדובר במערכת שנוחה לכם ושיהיה לכם קל לנקות כיוון שאלו לא פחות חשובים.