המדריכים האחרונים שלנו

סגירת מרפסת בחורף

סגירת חורף למרפסת

כל מי שיש לו מרפסת שאיננה מקורה יודע, עד כמה מזג האוויר ההפכפך בישראל, יכול להסב נזקים. אם זה בהצטברות של ענפים ועלים שנושרים מן העצים בסתיו, או בגשם הסוער שמרטיב את הרצפה ואת רהיטי הגינה בחורף, ולמעשה הורס כל חפץ ששמתם שם. סגירת חורף למרפסת באמצעות בד חזק, יכולה להוות את ההגנה המדויקת שאתם צריכים, לשמירה רבת שנים על הציוד שלכם.

למה חשוב להגן על המרפסת בכל עונות השנה?

גם בקיץ יכולים להתרחש לא מעט נזקים לחפצים שנמצאים על המרפסת, העלולים להיפגע מהשמש היוקדת ולהינזק מהחום. עם זאת, סגירת המרפסת בחורף היא חשובה עוד יותר, מכיוון שרובנו כלל לא יוצאים אל המרפסת כשיש סערה בחוץ. קירוי של המרפסת בעזרת ברזנט ייעודי, הופך אותה לחדר שימושי בכל עונה, ואתם והילדים שלכם תוכלו ליהנות מן השהות בה בכל עת.

סגירת חורף למרפסת מגנה על הציוד לכם

פתרונות המיועדים עבור סגירת מרפסות בחורף, מתאימים בעיקר למי שחושש מנזקים שעלולים להתרחש בגלל רוח חזקה, וגשמים עזים העלולים לגרום לשברים ופגמים בריהוט גינה, במיוחד אם הוא עשוי פלסטיק. נוסף על כך, כאשר המקום אינו מוגן מהרוח, ייתכן וחלק מן החפצים הנמצאים בו יעופו וייעלמו – וזה מסוכן במיוחד.

אך מעבר לרצון להימנע מפגיעות בעונה הקרה של השנה, סגירת חורף למרפסת טומנת בחובה גם לא מעט יתרונות, המאפשרים לכם הנאה צרופה מהחלק החיצוני של הבית דווקא כשגשום בחוץ.

איך אפשר ליהנות כמו שצריך מסגירת חורף במרפסת באמצעות כיסויי בד מתאימים?

פנקו את עצמכם עד הסוף, וגרמו למרפסת שלכם להיות המקום הכי נעים לשהות בו כשהסערה מתקרבת. במקום להתכרבל בסלון מתחת לפוך, תוכלו להציב תנור ולא לחשוש מכך שהוא יעוף ברוח. סגירת חורף למרפסת מייצרת עבורכם מרחב בטוח ונוח, בו תוכלו להשתמש כרגיל: בין אם למשחק של הילדים, לאכילה של ארוחות משפחתיות, ולבילויים משותפים ביחד, כולל אפילו עריכת אירועים ושמחות, כאשר אינכם מעוניינים לארח בחלק הפנימי של הדירה. בחירה מושכלת של סוג הכיסוי ושילוב של "חלונות" בעיצובו, יהפכו את הברזנט לדבר הכי שימושי שרכשתם אי פעם.