המדריכים האחרונים שלנו

מתג חכם לדוד

שולטים על הדוד הביתי מכל מקום באמצעות סמארטפון

אחד ממוצרי החשמל בבית שיכולים להכביד על הוצאות החשמל, הוא הדוד החשמלי. ניהול לא נכון של השימוש בדוד, יכול להביא להוצאה כספית גדולה בסוף החודש על חשבון החשמל. בנוסף, שימוש מרובה מדי בדוד החשמלי, יכול להביא לשחיקה של הדוד. הדלקת הדוד למשך כמות שעות רצופה וארוכה, יכולה ליצור סדקים בדוד. לכן, יש לנהל את השימוש בדוד החשמלי בצורה חכמה. כיצד ניתן לנהל את השימוש בדוד החשמלי? לשם כך, פותחה מערכת חכמה, המנהלת את השימוש בדוד.

מה ההבדל בין מתג חכם לבין שעון שבת?

מערכת זו, מזכירה את פעולת שעון השבת. אולם, בין המתגים הללו, ישנם הבדלים משמעותיים. שעון שבת מתבסס על קפיץ. שעון השבת, מגדיר רק באילו שעות יפעל הדוד, ובאילו שעות לא. לעומת זאת, מתג חכם לדוד הינו למעשה שלט המתבסס על תוכנה. בתוכנה זו, מותקנות פונקציות שונות. בנוסף, לתוכנה של המתג החכם, יש אפליקציה מיוחדת.

מראה דומה אבל שונה- אמנם, מראה המתג החכם לדוד החשמלי דומה למראה שעון השבת, אבל הוא שונה. אין את הזיזים שיש בשעון השבת. את השעון במתג לא מסובבים בהזזה דנית, אלא בלחיצה על הכפתורים. השעון העגול במתג, זז באמצעות קו אדום.

אפשר לשלוט על דוד המים מרחוק.

נזכרתם באמצע העבודה ששכחתם לכבות את הדוד לפני שיצאתם מהבית? רוצים להדליק את הדוד, כדי שיהיה מים חמים בצהריים, אך אתם בעבודה? אל דאגה! באמצעות האפליקציה של המתג החכם לדוד, תוכלו לכבות ולהדליק את הדוד מכל מקום דרך מכשיר הסלולר.

אחד מהילדים הדליק את הדוד?

תוכלו לדעת מכל מקום בעולם, אם אחד מהילדים הדליק או כיבה את הדוד. ברגע ההדלקה או הכיבוי של הדוד, אתם מקבלים הודעת PUSH למכשיר הסלולר. הודעה זו, תקבלו באמצעות האפליקציה בכל מקום בעולם.

מי משתמש בדוד?

אחד מהחידושים של מתג חכם לדוד, הוא ניהול מסודר של כל המשתמשים בדוד. כל אחד מבני הבית שמשתמש בדוד, נרשם במתג החכם, ובאפליקציה. אולם, ההורים הם המנהלים של כלל המשתמשים. הם יכולים להיכנס לממשק הניהול, ולראות את הפעילות של כלל המשתמשים. אפשר גם להיכנס להיסטוריית השימושים בדוד, ולראות בכל חודש מי השתמש, ולכמה זמן.

האינטרנט לא עובד?

כל הנתונים, זורמים מהאפליקציה אל המתג. וכך, גם אם האינטרנט מפסיק לעבוד מסיבות מסוימות, הדוד פועל לפי הנתונים ששמורים במתג.

לא צריך לחכות לסוף החודש כדי לראות כמה עלה השימוש בדוד

והעיקר, באמצעות המתג והאפליקציה, אפשר כבר לראות במהלך החופש הגדול כמה כסף יצא על השימוש בדוד החשמלי, ולהתארגן בהתאם. אפשר לדעת כמה כסף יצא לכל אחד מהמשתמשים בדוד. וכמובן, אפשר להשוות בין ההוצאות השונות בחודשים השונים. וכך, להשוות בין עלות השימוש בדוד בחורף, לבין עלות השימוש בקיץ.