המדריכים האחרונים שלנו

מטבח חוץ לשדרוג נהדר של הגינה שלכם

מטבח בגינה

אם אתם אוהבים לארח ויש לכם גינה פרטית, יש לנו  הצעה מפתה שמאוד כדאי לכם ליישם – רכישת מטבח חוץ איכותי. וכל כך למה? מכיוון שמטבח כזה עושה את ההבדל בין "סתם" גינה שאליה מביאים כיבוד מהמטבח הפנימי, דבר שמצריך הליכה פנימה והחוצה כמה עשרות פעמים, לבין גינה מושלמת לאירוח, שבה הכול כבר נמצא, וגם מי שמכין את האוכל ומגיש אותו יכול להיות חלק בלתי נפרד מהמסיבה.

מהו בדיוק מטבח חיצוני?

מטבח לכל דבר, שיש בו את כל מה שצריך לאירוח מושלם: כיריים חשמליים, ארונות, וטאבון גם, ואם תרצו – גם ברז ותנור רגיל. מטבח שכזה מאפשר לכם להכין את כל האוכל לפני האורחים, כך שהאירוח הופך להיות משהו בלתי רגיל.

מה צריך שיהיה במטבח כזה?

יש כמה וכמה אפשרויות להרכבה של מטבח חיצוני:

  • מטבח בסיסי – מטבח חיצוני בסיסי כולל משטח עבודה, כיריים, תנור וכיור.
  • מטבחים משודרגים – אם אתם באמת אוהבים לבשל ומארחים הרבה, אתם יכולים לשדרג את המטבח הבסיסי ולהוסיף לו את כל מה שאתם צריכים. למעשה, כאן השמיים הם הגבול, כי אתם יכולים להחליט שאתם מוסיפים רק מקרר, אבל יכולים להחליט שאתם רוצים גם טאבון; על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם, כזאת שבאמת תשדרג את רמת האירוח ואת ההנאה שלכם ושל האורחים שלכם, כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מומחה, אשר יסייע לכם לבחור את המתקנים המתאימים למטבח שלכם.

היכן רוכשים מטבח חוץ איכותי?

אם אתם רוצים להקים בגינה מטבח חוץ שישמש אתכם לאורך זמן ויאפשר לכם לארח כמו שצריך – היינו, בצורה אסתטית ומכובדת – חשוב מאוד שתרכשו מטבח איכותי. יש הרבה מאוד חברות המציעות מטבחי חוץ, וכדאי לבחור את החברה שתספק את המטבח שלכם על פי הקריטריונים הבאים:

  • ותק בתחום – ותק לא מבטיח תמיד איכות, אבל הוא בהחלט מגדיל את הסיכויים. זאת משום שחברה שממשיכה לעסוק בתחום ולשווק מטבחים חיצוניים, היא בדרך כלל חברה שיש לה לקוחות חוזרים, או לפחות לקוחות שעליה ממליצים.
  • חומרים איכותיים – חשוב מאוד שהמטבח שלכם ייוצר מחומרים איכותיים ועמידים בלבד, כגון בטון יצוק, נירוסטה ועוד. חומרים אלה אינם מתכלים במהירה, ויכולים לעמוד בכל פגעי מזג האוויר, לרבות טמפרטורות גבוהות, גשמים וקרה.
  • התאמה מרבית – מומלץ מאוד לעבוד עם חברה שיכולה לייצר עבורכם מטבח חוץ שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.
  • אחריות – יש לעבוד רק עם חברה שמספקת לכם אחריות מלאה. אחרי הכול, מטבח חוץ דורש הוצאות רבות, וחשוב שאם יש בעיה – יהיה לכם אל מי לפנות.
  • מחיר – כמובן שהמחיר הוא שיקול חשוב בבחירת מטבח חוץ, אבל הוא פחות חשוב מכל השאר. לכן, כדאי שתפעלו כך: בקשו הצעת מחיר ממספר חברות מובילות – בדיוק על פי אותו מפרט של מטבח רצוי, ורק אז השוו את המחיר, ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר.

לסיכום – מטבח חוץ משדרג מאוד כל אירוע שאליו מגיעים אורחים, והופך אתכם לחלק בלתי נפרד ממנו, ולא רק לטבחים ומלצרים. רכשו את המטבח על פי הפרמטרים שהוצעו לעיל, ואין ספק שתיצרו מהפך בחוויית האירוח שלכם. בהצלחה!