המדריכים האחרונים שלנו

לתחזק לבד או להזמין חברת אחזקה?

בקרב דיירי בניין או מנהלי משרדים עולה לא פעם השאלה האם כדאי לתחזק את המבנה באופן עצמאי או להזמין חברת ניהול ואחזקת מבנים. יהיו שיטענו כי אין צורך לשלם לעובדים מבחוץ כדי לבצע עבודות שכל אחד יכול לעשות כמו שטיפת חדר המדרגות או צביעת קירות. מנגד, חברה מקצועית לניהול אחזקות יכולה לחסוך בזמן יקר ולבצע עבודות הדורשות מומחיות רבה יותר.

כל היתרונות של חברת אחזקה מקצועית

מתלבטים אם להזמין חברה לתחזוקת מבנים שתשמור על הבניין שלכם? אלה כמה יתרונות שתוכלו להפיק ממנה:

  • חוסכים לכם כאב ראש – אם שימשתם בעבר כחברי וועד הבית של הבניין, אתם יודעים שמדובר בטרחה רבה. הישיבות הבלתי פוסקות, המריבות עם השכנים והבקשות החוזרות ונשנות לתשלום עבור חשמל וניקיון – כל אלה יכולים להוציא את האדם הסביר משלוותו. במקום זאת, ניתן להזמין את שירותיה של חברה מקצועית אשר תפטור אתכם מהתעסקויות מיותרות ותרוויח עבורכם שפע של זמן פנוי.
  • משפרים את איכות החיים – חברה מיומנת לתחזוקת מבנים דואגת לשפר את איכות החיים שלכם. אין כמו להיכנס לבניין ולהריח את ריח הניקיון הנישא לכל עבר, או להביט בקירות המסוידים והנוצצים.
  • ערכו של הנכס עולה – ברגע שיש חברה לתחזוקת מבנים אשר מטפלת בנכס, מראהו של הבניין משתפר פלאים וגם ערכם של הנכסים עולה. אנשים פרטיים המחפשים דירה להשכרה או למכירה כמו גם בעלי עסקים המחפשים להשכיר משרד לעובדיהם נהנים לבקר בבניין נקי ומתוחזק יותר, והסיכוי לביצוע עסקאות בתחום מכירה/ השכרה של נכסים עולה.
  • כל סוגי השירותים – אולי יש לכם ניסיון בצביעת מבנים, אך האם אתם יודעים לתקן תקלות אינסטלציה מורכבות? או לטפל בבעיות באספקת חשמל לבניין? הצוות של חברת האחזקה מטפל בתקלות אלה או יוצר קשר עם מקצוענים.

יש מי שמטפח את הגינה

תחום חשוב נוסף שבו עוסקת חברת ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום הגינון. הגינה שבכניסה לבניין היא הפנים שלו, ולכן כדאי לטפח אותה היטב. עובד מקצועי העוסק בגינון דואג לטפח את הדשא, לגזום את ענפי עצים והשיחים ולשתול צמחי נוי נאים.