המדריכים האחרונים שלנו

למה משמש ניסור בטון?

עובד באתר בנייה

הבטון מהווה אחד הרכיבים הכי חשובים בכל מה שקשור בתחום הבנייה. בעזרת הבטון בונים בתים, בונים כבישים ומדרכות, בונים מגדלי משרדים ובונים גם גשרים ומנהרות.

הבטון הוא החומר הכי חזק בתחום הבנייה ועל כן הוא זה שמשמש לצורך כל אותן המטרות.

בגלל שהבנייה נעשית באמצעות הבטון, הרי שכל שיפוץ או כל שינוי שאנחנו רוצים לבצע בבטון יוצר עבורנו בעיה. לא קל לנסר את הבטון וליצור בו את השינויים הרצויים.

בדיוק לשם כך יש לו כיום את הכלים המקצועיים שנועדו בדיוק לשם כך.

המדובר הוא במסור הבטון. רבים מכנים אותו גם מסור היהלום.

מהו מסור היהלום?

מהו בעצם מסור היהלום אשר בעזרתו מבצעים את הניסור בבטון?

מסור יהלום זהו מסור עוצמתי וחזק במיוחד אשר מונע על ידי מנוע חזק מאוד. הלהב של המסור הזה מצופה בשבבי יהלום כאשר התוצאה היא מסור חזק וחד במיוחד שמסוגל לגבור על הבטון בצורה הכי חדה, חזקה ועוצמתית מתוך דיוק מירבי למטרה.

שבבי היהלום שמצפים את הלהב של המסור הם לא היהלומים שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים. היהלומים שנמצאים בתעשייה הם יהלומים מסוג אחר לגמרי. אין להם את היופי ואת העדינות של היהלומים והם בעצם אלו שהופכים את המסור לחד וממוקד כל כך. כי היהלום הוא החומר הכי חזק שיש לנו בטבע ורק הוא זה שמסוגל לגבור על הבטון החזק. (גם אם מדובר בבטון מזוין)

מתי צריך לנסר את הבטון?

אז הבנו איך אפשר לגבור על הבטון וכיצד אפשר לעשות את זה בצורה הכי טובה והכי יעילה.

אך מתי בעצם צריך לעשות את זה? מי זקוק לשירות כזה של ניסור בטון?

אדם שרוצה להרחיב חלון קיים בקיר בטון או שהוא מבקש ליצור חלון חדש בקיר הבטון. כך גם אם הוא רוצה לפרוץ דלת בקיר בטון או להסיר את מסתור הכביסה מתוך מטרה להגדיל את שטח הבית. כל המקרים הללו דורשים ניסור מדויק מאוד בבטון בכדי שלא לפגוע בקיר כולו ולא ליצור בו סדקים.

ניסור בטון שנעשה באופן מקצועי ונכון אף ימנע את הסיכונים הכרוכים במבנה שמתבצעות בו עבודות שאינן זהירות.

 

אפיק ניסור בטון – הכתובת שלכם בכל מה שקשור לתחום של ניסור בטון.

אנשי מקצוע מומחים שיש להם גם את הידע בביצוע הניסור המדויק בהתאם לצורך וגם את הציוד הנדרש לשם כך על מנת שהניסור יהיה מושלם.