המדריכים האחרונים שלנו

לביטחון שלכם – גדר אלומיניום או עץ?

white Fence

גדרות בעבר היו נחלתם של וילות יוקרה ובתי פאר, הן היו מתנוססות לגבהים היו מסתירות את מה המתרחש מעברה השני וכמובן שהן הקנו לבעלי הוילה או האחוזה את הביטחון שהן רצו להשיג. האחרים, מהצד השני של הגדר לרוב היו מסתקרנים ומעוניינים לדעת מה מסתתר מאחורי אותה גדר אלומיניום או עץ. היום הדברים שונים מבעבר, כל אחד מאתנו בעל נכס, בית פרטי וגם מפעל או עסק מעוניין ליצור את אותה תחושת ביטחון.

ביטחון כצורך קיומי

אחד הערכים הקיומיים עבור האדם זה תחושת הביטחון, אם בעבר בני האדם היו צריכים להסתתר במערות, למצוא מסתור בפני שינויים קיצוניים במזג האוויר, חיות טורפות וכדומה, היום הבית שלנו הוא מבצרנו, אותה המערה שהאדם הקדמון הסתתר בה. לכן חשיבות הביטחון היא ערך עליון. אנחנו רוצים להרגיש אותו בעצמנו ולהעניק את אותה התחושה גם לילדנו ולקרובים לנו.

שמירה ואבטחה לביתכם

ישנן דרכים רבות לשמור על הנכס שלכם, הראשונה והבסיסית היא גידור השטח, היום אנחנו מחויבים ברשויות מקומיות רבות (כמעט בכולן) להראות עוד בשלבי התכנון, על גבי תכניות הבניה את הגדר המתכננת, מה הסוג של אותה הגדר, מה גובהה ועוד. לא בכדי מבקשות הרשויות להראות זאת על גבי התכניות, זה יוצר סדר, אחידות אזורית ושמירה על הדיירים באותו הנכס. בנוסף לגדר, היום עם הטכנולוגיה המתקדמת תוכלו לשלב מצלמות אבטחה, מנעולים חכמים ועוד.

סוגי גדרות

ישנו מגוון של גדרות שניתן להזמין מאנשי מקצועי ברחבי הארץ, השתיים שמככבות בתחום הן גדר אלומיניום וגדר עץ. שתיהן נתמכות על עמודי תמך שצריך ליצוק מבטון או לחבר לבטון קיים עם בורגי עוגן, אך תחזקת הגדרות שונה זו מזו. גדר אלומיניום, ניתן לצבוע בתנור, צבע עמיד ונשמר לאורך שנים. ניתן לעבוד עם האלומיניום בדוגמאות רבות ושונות, להוסיף קטעי זכוכית שקופה או חלבית ואלמנטים עיצוביים רבים אחרים. גדר עץ צריך לתחזק לעיתים תכופות יותר, יש לצבוע את העץ אחת לשנתיים לערך ולהחליף את לוחות העץ בתדירות גבוהה יותר מכיוון שהעץ פגיע יותר ומושפע מתנאי מזג אוויר.

עוד משהו שיעניין אותך:

סדרות מומלצות – באתר yes
שי פניני – עורך דין מסחרי