המדריכים האחרונים שלנו

טיח צבעוני

טיח צבעוני

אין ספק כי צביעה דקורטיבית של קירות באמצעות שליכט אקרילי צבעוני בחללים הנמצאים בתוך הבית או בקירות החיצוניים לו, משדרגים את המראה העיצובי של הבית והעבודה היא פשוטה, קלה וממש לא מסובכת. שליכט אקרילי הוא בעצם כלי דקורטיבי חזק וגמיש במיוחד, המעניק סוג של עטיפה אטומה לקירות ביתנו. משחק של צבעים, מרקמים וגוונים יכול להפוך כל בית לנועז, ססגוני, בעל מראה שמרני, חדשני או כל מראה שבא לכם ליצור.

איך עושים את זה?

כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את השליכט האקרילי הצבעוני בטקסטורה בה אתם מעוניינים. יש טקסטורה עדינה, בינונית או גסה, וכל אחת מהן יוצרת מראה לגמרי אחר. בחרו בשליכט אקרילי איכותי כדי שתהנו מכל היתרונות אותו הצבע מציע. בנוסף, עליכם כמובן לבחור את הגוון בו אתם מעוניינים מבין קשת רחבה של גוונים אקריליים.

שלב ראשון : בוחרים חומר יסוד מקשר – תפקידו של צבע זה הוא לקשר בין הקיר לשליכט האקרילי ולשמור עליו עמיד זמן רב ככל הניתן. חשוב לבצע שלב זה ביסודיות רבה, זאת משום שמריחה לא נכונה של הצבע המקשר, עלולה להוביל להתפוררות של השליכט בהמשך. מומלץ להשתמש ברולר למטרה זו. מייבשים 24 שעות.

שלב שני : נעזרים בכף טייחים עשויה נירוסטה למריחת השליכט הצבעוני – חשוב להקפיד שהמריחה לא תהיה עבה או דקה מדי. מוודאים שיש כיסוי מלא של הקיר בשכבת החומר. מייבשים ייבוש חלקי.

שלב שלישי: בעזרת כף טייחים איכותית עשויה פלסטיק, עוברים על שכבת השליכט הצבעוני בתנועות מעגליות, אשר למעשה ייצרו את הטקסטורה בה אנו מעוניינים. חשוב לעבוד בסבלנות עד שאנו מקבלים את אותו מרקם לאורכו של כל הקיר.