המדריכים האחרונים שלנו

חיזוק האינטרנט בכל חלקי הבית המדריך המלא

כמה פעמים קרה לכם שניסיתם לצפות בסרטון אבל הוא נתקע לכם באמצע, שהתכוונתם להעלות קבצים במייל אבל לא הצלחתם כי האינטרנט חלש או שרציתם לקרוא כתבה ב- YNET אבל האפליקציה לא עלתה כי הייתם בחדר המרוחק מהראוטר? הנה כל הדרכים שיעזרו לכם לחזק את האינטרנט הביתי כדי שלא תצטרכו להתמודד יותר עם הבעיות הללו.

בחירת מיקום לראוטר

מדובר כנראה בטיפ הכי חשוב שאתם הולכים לקבל במדריך הזה. השתדלו למקם את הראוטר במיקום מרכזי כמו הסלון או כל מקום אחר עם נגישות לחדרים בבית. במידה ואתם משתמשים במגבר אלחוטי, מקמו אותו כמה שיותר קרוב לראוטר כדי שיקבל עוצמת אות טובה.

השתמשו בערוץ שידור שאינו נפוץ

היום יש תוכנות ואפליקציות ניתן לבדוק באילו ערוצים השכנים שלכם משתמשים. כך, תוכלו לבחור את הערוצים הכי פחות נפוצים וכך תהנו מחוית גלישה טובה יותר.

עדכנו גרסת קושחה בראוטר

כל היצרניות של הראוטרים מספקות עדכונים ולכן שווה מדי חצי שנה לעדכן את הראוטר. אם הראוטאר נרכש דרך חברה כמו בזק או הוט, התייעצו עם התמיכה הטכנית לפני שאתם עושים את זה. היעזרו בטכנאי מוסמך כדי לבצע את העדכון.

ראוטר ישן בתוך נקודת גישה

 יש ראוטרים ישנים שיש להם אופציה מובנית שיכולה להפוך אותם לנקודת גישה או מגבר ככה אפשר לנצל ראוטר ישן שאתם לא עושים בו שימוש ולהפוך אותו למגבר אלחוטי שיגביר את האות האלחוטי מהרוטאר עצמו ותשפרו את הגלישה בבית.

חברו את מתאם היו אס בי לתושבת

רוב המתאמים האלחוטיים מגיעים עם תושבת שבאמצעותה תוכלו להוציא את המתאם מחיבור היו אס בי וכך למקם אותו במקום טוב יותר.