המדריכים האחרונים שלנו

התקנת מייבש כל מה שצריך לדעת

מייבש הוא אולי בין מכשירי החשמל הכי שימושיים. בעיקר עבור מי שלא כל כך אוהב לתלות כביסה או שאין לו יותר מדי זמן פנוי לכך וגם עבור מי שגר בדירה ואין לו יותר מדי מקום פנוי. הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על מייבש. כאשר המייבש פועל ומייבש את הבגדים, נוצרים אדים. האדים האלה חייבים להתנקז אחרת נוצרת סתימה.

מיקום המייבש

במידה ואתם רוצים למקם את מייבש הכביסה בחלל שאין בו חלון, מומלץ לרכוש מייבש עם מעבה בו האדים הופכים למים ומצטברים במיכל נגיש שאפשר לרוקן אותו ידנית או לחילופין לחבר למערכת הביוב. אם יש לכם חלון אז הלחות מנוקזת באמצעות צינור פליטה.

מספיק מקום

דבר נוסף שחשוב לוודא לפני שרוכשים מייבש כביסה הוא שיש מספיק מרווח ומקום כדי לאפשר עבודה רציפה וטובה. בזמן הפעולה של הייבוש המייבש נוטה לרעוד ולכן אם אין לו מספיק מרווח הוא מקבל מכות בצדדים ובטווח הארוך זה גורם לו לנזק. בנוסף, חשוב לוודא שבמידה והחלטתם למקם את המכונה על המייבש ולא להיפך, שהוא אכן מסוגל לעמוד בעומס הזה.

כמה כביסה אתם מייצרים?

ממש כמו שיש מכונות כביסה בכל מיני גדלים, יש גם מייבשים קטנים, בינוניים וגדולים. במידה ותרכשו מייבש כביסה עם קיבולת גדולה מדי, אתם סתם מבזבזים חשמל ולעומת זאת, אם תקנו מייבש עם קיבולת קטנה, תצרכו להפעיל אותו כל הזמן. משפחת ממוצעת צריכה מייבש המסוגל להכיל 8 קילוגרם כביסה.

בנוסף, לפני הקניה, שימו לב שמדובר במייבש כביסה חסכוני בחשמל עם דירוג אנרגתי A וכי הכיוון של הדלת נפתחת בצורה נכונה בהתאם למיקום שלו בבית.