המדריכים האחרונים שלנו

אילו מים בריאים יותר?

כולם כבר מכירים בחשיבותה של שתיית מים מרובה. כל אחד יודע כמה גדול חלקה של שתיית המים בשמירה על בריאות הגוף, ולכן היום ניתן לראות צריכה הולכת וגוברת של מים על ידי ילדים ומבוגרים כאחד. יחד עם זאת, היום ניתן למצוא סוגים רבים של מים, ולא רבים יודעים אילו מים כדאי להם לשתות באופן קבוע.

ובכן, בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי המשפחה שלכם שותה מים באיכות מעולה שישמרו על הבריאות שלהם, קראו את המאמר הבא עד תומו ותוכלו לדעת אילו מים כדאי לכם להחזיק בבית באופן קבוע.

מים מהברז – הכי פחות בריאים

כל המחקרים היום מוכיחים כי המים הכי פחות בריאים הם המים מהברז. מי הברז בישראל מכילים אבנית וחיידקים שונים אשר אמנם אינם מזיקים באופן מידי, אך צריכה של מים כאלה לאורך זמן אינה בריאה לגוף כלל וכלל, לא למבוגרים ובוודאי שלא לילדים. זו הסיבה לכך שהיום ניתן לראות הרבה יותר משפחות בישראל אשר מקפידות לצרוך אך ורק מים מינרליים או מסוננים, ומשפחות רבות כבר אינן משתמשות כלל במים מהברז למטרות שתייה.

לכן, למען בריאות המשפחה שלכם, הפסיקו לשתות ולבשל במים מהברז. תמו הזמנים שבהם לא היתה אלטרנטיבה, וכעת יש אפשרויות טובות יותר.

מים בבקבוקים או בר מים?

מים בבקבוקים הם מים מינרליים אשר נשאבים ממעיינות מיוחדים ועוברים תהליכי סינון כך שהם בריאים לשתייה. לעומתם, מים אשר מגיעים אלינו מתוך בר מים הם מי הברז אשר עברו סינון מיוחד וכעת בריאים לחלוטין לשתייה.

לכן, גם מים מבקבוקים וגם מים מתוך בר המים הם מים בריאים וטוב לשתות אותם, אז מה עדיף? כאן השאלה היא פחות שאלה של בריאות, אלא יותר של מאמץ וכדאיות כלכלית.

קודם כל, לסחוב כל יום בקבוקי מים מהסופר אל הבית זה לא פשוט, במיוחד אם אתם משפחה גדולה וצורכים מים רבים בכל יום. המאמץ הפיזי הכרוך ברכישה קבועה של בקבוקי מים גורם לרבים לנטוש את הבקבוקים הללו ולרכוש בר מים שיהיה זמין עבורם בבית בכל עת. בנוסף, מבחינה כלכלית, לטווח ארוך החזקה של בר מים בבית היא פתרון הרבה יותר משתלם לעומת רכישה קבועה של בקבוקי מים.

לכן, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות בשביל המשפחה שלכם, במיוחד בתקופה הארוכה שבה שורר החום הלוהט של הקיץ הישראלי, הוא לרכוש בר מים איכותי אשר יעניק לכם מים בטמפרטורות שונות בכל עת שתהיו זקוקים להם, ויהיה זמין עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם בכל עת שרק תרצו, ללא כל מאמץ.

חשוב להדגיש כי ניתן להתקין בר מים גם בדירות שכורות, והיום ישנם פתרונות שמאפשרים לעשות זאת גם ללא צורך לקדוח בשיש, כך שלא ייגרם נזק לדירה שאינה שייכת לכם.