המדריכים האחרונים שלנו

איך נראה מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני

מטבחים כפריים מודרניים הם אותם מטבחים במקנים אווירה של בית אך יש בהם מן הטאצ' החדשני. מטבחים מסוג זה הם מטבחים עשויים עץ מלא ויש בהם השראה של פרובנס, הלוא היא האווירה העירונית. מטבחים אלה הם מטבחים בעלי אווירה כפרית עם טאצ' מודרני עירוני, אז איך נראה מטבח כפרי מודרני? המומחים של מטבחי לוגת מסבירים.

מטבח כפרי מודרני – הכפרי המהוקצע

מטבחים כפריים הם מטבחים שהשראת עיצובם היא בעיקר כפרית מחוספסת וגסה בעיצוב שלה.  המראה הכפרי הוא מראה כבד וחמים, הוא מקנה מראה ביתי ונעים. מטבחים אלו מאופיינים במשטחים גדולים במגירות נדיבות, בארונות קיר גדולים והם מתאימים בדרך כלל לחללים גדולים במיוחד. המטבחים יתאימו לבתים המעוצבים בסגנון כפרי.

האם אפשר לעצב מטבח כפרי גם לבית קטן?

בהחלט, מטבח כפרי ניתן לעצב גם בבית קטן אך יש להתחשב בגודל החלל ויש לנצל נכון יותר את המקום. מטבח מסוג זה, חשוב לתכנן נכון בצורה שניתן יהיה לעבוד בו. יש להבין שהמטבח קטן לא יהיה אי אלא בר, כיור יותר קטן כדי לפנות מקום לחיתוך, ויש לנסות לנצל כמה שיותר מקום לאחסון.

מה מאפיין מטבח בסגנון פרובנס?

מטבח באווירה כפרית שם דגש על עיצוב נעים, חמים ומזמין. המטבח נבנה מעץ מלא, והוא מעוצב משטחי עבודה גדולים ורחבי ידיים. במטבח כפרי גדול יש מקום לאי גדול עשוי עץ מלא ולעיתים אף ניתן להוסיף על העץ משטח פורמייקה. על האי ניתן לארח ולהגיש ארוחת ערב. המטבח הכפרי המודרני מעולה לאירוח ולבישול משפחתי כיפי.

שילובים של מודרני עם כפרי וגס

מטבח מודרני ידוע בשילובים שלו של מודרני עם כפרי וגס. מטבחים מסוג זה משלבים עץ מלא עם גימורים עדינים. בניגוד למטבחים הכפריים שכולם עשויים עץ חשוף ומלא המטבח המודרני יכול להיות עשוי עץ מלא אף מצופה בשכבת צבע איכותי בסגנון הפרובנס הלוא הוא הסגנון הכפרי העדין יותר. בנוסף למטבח זה יוספו אלמנטים עדינים של פרזולים, קרמיקות מעוצבות ועוד.

גוונים של מטבח כפרי מודרני

בשאלה איך נראה מטבח כפרי מודרני, הצבע הוא אלמנט שמשחק בתפקיד הראשי. בזמן שמטבח מסוג זה מוגבל לצבעי עץ טבעיים, מטבח מודרני בסגנון כפרי פותח דלת להמון גוונים אחרים כמו למשל גווני השמנת, הוורוד בייבי, התכלת, הכחול ווש, הירקרק ועוד. מטבח כפרי מודרני נותן במה למגוון של צבעים.