המדריכים האחרונים שלנו

אגן מעוצב למטבח

המטבחים של היום הם לא המטבחים שהיו בעבר, והתפקיד שהם ממלאים היום שונה מזה שהיה כמה עשרות שנים לאחור. אם פעם המטבח שימש לצורך בישול בלבד והעיצוב שלו היה מינימליסטי ופונקציונלי, היום מדובר על חלל גדול, מואר, מרכזי בבית וכזה שבו מתרכזים בני המשפחה.

אומנם הבישול עדיין מהווה חלק חשוב מהשימוש במטבח, אבל היום נהוג להשקיע בעיצוב הארונות, בחיפויי הקירות, במשטח העבודה, בתאורה, במוצרי החשמל, בכיור ובברז. המטבח הוא ללא ספק החדר המרכזי בבית, וככזה חשוב לדאוג שהמראה שלו יהיה נאה, מעוצב ונקי.

מוצרי איכות למטבח

המטבח הוא חלל שבו גם מבשלים וגם שוטפים כלים, כל הפעולות האלה מתנקזות לתוך כיור המטבח, שצריך להתמודד עם מוצרי מאכל שונים הכוללים: צבעים כמו סלק, רימון, שומנים שונים וכלים חדים. כמו כן, ישנם לא מעט בתים שבהם מצוי כיור כפול להפרדת כלים חלביים וכלים בשריים, וכל התפקידים האלה מצריכים כיורים למטבח באיכות גבוהה כדי שלא יישרטו, לא יצברו כתמים, יישארו חדשים ונקיים לאורך שנים וישמרו על מראה אסתטי.

כיורים הם לא מוצר שמחליפים לעיתים קרובות, וחשוב לדאוג להתקין מוצר איכותי שישמור על מראהו ועמידותו וישמש אתכם לאורך שנים רבות. מבחר הכיורים האיכותיים היום גדול מאוד, וניתן למצוא מוצרים מחומרים שונים, בגדלים שונים ובצבעים מגוונים, שאותם אפשר להתאים לעיצוב המטבח ולמשטח העבודה או לארונות. היום ניתן למצוא מגוון אביזרים העשויים מחומרים עמידים וחזקים שאינם מחלידים, אינם נשרטים, אינם נסדקים, דוחים כתמים וקלים לניקוי.

כיורים מעוצבים

המוצרים המומלצים והמעוצבים עשויים ממגוון חומרים כמו: נירוסטה, גרניט, או שילובים ייחודיים של חומרים עמידים נוספים מן הטבע כמו קריסטדור ופיוראדור. החומרים הללו הם קשיחים במיוחד ובנוסף גם אנטי בקטריאליים, יתרון משמעותי כאשר מדובר במשטח שבו יש מוצרי מזון רבים ושימוש תדיר. כפי שהדגשנו, כיור הוא מוצר שאמור להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, לכן חשוב לבחור מוצר איכותי ולא להתפשר על כך.

התקנה שטוחה היא אחת השיטות המקובלות ובעלות המראה המעוצב ביותר למשטח העבודה המשולב עם הכיור. יש לכך יתרון במראה היוקרתי, המקרין רמת גימור גבוהה, אך לא פחות מכך גם יתרון אסתטי השומר על ניקיון ומראה קלסי. לכיורי המטבח ניתן להוסיף אביזרים נלווים, המקלים על השימוש השגרתי כמו: כלים לנוזל כלים, טוחני אשפה, מעמדים לייבוש כלים ועוד.

כיור למטבח: בחרו את הצורה שמתאימה לכם

כיור המטבח לרוב הוא מרובע וגדול או מלבני ורחב ידיים, כיוון שעליו להכיל הרבה יותר כלי אוכל, סירים, מחבתות וכדומה. בנוסף, עליו להיות עמוק כדי להתאים לארונות המטבח. השימוש בו תדיר יותר, עליו להתמודד עם לכלוך קשה וגם הברז שמעליו נדרש להיות גבוה ועוצמתי. אך, מי שמעוניין בכך יוכל למצוא גם כיורים עגולים וקומפקטיים, שילוב של שני כיורים האחד גדול והאחד קטן יותר ועוד שלל סגנונות אשר יותאמו בדיוק לצרכים שלכם ככפפה ליד.